03.09.2018.

Kviečiame mokyklas teikti paraiškas dalyvauti „Samsung Mokykla ateičiai“ programoje!

Lietuvos mokytojai ir mokyklų vadovai kviečiami pasinaudoti unikalia galimybe tobulinti savo profesines kompetencijas – įgyti skaitmeninio raštingumo ir pokyčių valdymo įgūdžių, sužinoti apie naujausius mokymo metodus bei kūrybingą jų taikymą pamokose. Šią progą mokykloms suteikia programa „Samsung Mokykla ateičiai“, kurioje geriausiai pasirodžiusiai komandai atiteks ir 10 000 eurų vertės prizas.

Mokymų pedagogams programa Lietuvoje vyksta jau penktus metus. Valstybinės ir savivaldybių bendrojo ugdymo mokyklos ir profesinio mokymo įstaigos, vykdančios bendrojo ugdymo programas, paraiškas dalyvauti programoje gali pateikti iki rugsėjo 21 d. Dalyvavimas mokymuose ugdymo įstaigoms – nemokamas.

Mokymų turinį kuria programos partneriai KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto Edukacinės kompetencijos centras bei kiti švietimo ekspertai. Šiais metais dalyvauti šešis mėnesius truksiančiuose mokymuose bus pakviesti 48 mokytojai ir mokyklų vadovai iš įvairių šalies ugdymo įstaigų.  

„Mokytojai yra tikrieji pokyčių varikliai, nuo kurių priklauso ateitis. Technologijos gali būti galingu įrankiu formuojant šiandieniniam pasauliui būtinus bendradarbiavimo, kritinio mąstymo bei kitus įgūdžius, padedant pedagogams pritaikyti ugdymo procesą prie kiekvieno mokinio individualių poreikių. Savo programa sieksime padėti mokykloms išspręsti joms kylančius ugdymo iššūkius ir paversti juos tvariais, ilgalaikiais sprendimais“, – sako „Samsung Mokykla ateičiai“ programos vadovė Baltijos šalyse Eglė Tamelytė

Programos metu dalyviai įgyvendins skaitmeninių pokyčių savo mokykloje projektus, kuriuose turės pateikti viziją, kaip spręsti mokyklos bendruomenei aktualius iššūkius, tobulinti mokymo procesą ir tokiu būdu pagerinti mokinių mokymosi rezultatus. Mokyklai, kuri programos metu pasieks geriausią rezultatą, atiteks 10 000 eurų vertės prizas „Samsung“ technologijoms įsigyti.

Ankstesniais programos metais prizas atiteko Anykščių Antano Vienuolio progimnazijai. Šios mokyklos pedagogų komandos parengtą skaitmeninių pokyčių projektą MIT:AS komisija pripažino kaip didžiausią naudą mokiniams ir jų ugdymui turėsiantį darbą.

Nuo programos Samsung „Mokykla ateičiai“ pradžios joje jau dalyvavo beveik 250 mokytojų ir mokyklų vadovų iš 62 Lietuvos ugdymo įstaigų.

Registracija į šešis mėnesius truksiančius nemokamus mokymus vyksta iki rugsėjo 21 d. Paraiškos formą ir išsamesnę informaciją galite rasti skiltyje čia: Atranka