31.12.2015.

Klaipėdos Gedminų progimnazija nenustoja ieškoti naujovių

Klaipėdos Gedminų progimnazija – tai trečia pagal dydį mokykla mieste, kurioje mokosi beveik 900 moksleivių. Klaipėdoje ši mokykla gerai žinoma savo projektine veikla. Šiuo metu ji dalyvauja net trijuose stambiuose Europos struktūrinių fondų projektuose.

Kaip teigia mokyklos direktorius Aurelijus Liaudanskas, Gedminų  progimnazija visada ieško naujovių, nebijo taikyti inovacijų ir laužyti stereotipų. Mokyklos mokytojų galvose kirba daug su tuo susijusių planų, o juos įgyvendinti turėtų padėti dalyvavimas „Samsung Mokykla ateičiai“ programoje.

Be direktoriaus gimnazijos komandai programoje atstovauja dar trys pedagogai: anglų kalbos mokytoja Renata Martyšiūtė-Jarašiūnė, lietuvių kalbos mokytoja Asta Jankauskienė ir matematikė Raminta Bakevičienė. Komandos nariai - optimistai ir entuziastai. Visi jie ne dirba, o gyvena mokykla – net vakarais susirašinėja tarpusavyje, norėdami pasidalinti galvose gimusiomis idėjomis.