18.12.2015.

Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla džiaugiasi gerais įvertinimais

Šaltinių pagrindinė mokykla pelnytai gali būti vadinama populiariausia Alytuje, mat čia mokosi didžiausias skaičius moksleivių mieste – beveik 800 vaikų. Vienas svarbiausių dalykų, dėl ko mokykla gali džiaugtis -  tai Geros mokyklos nominacijos ženklas, kurį visai neseniai mokyklai suteikė „Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra. Tokį pripažinimą gavo tik dvylika mokyklų iš Lietuvos. 

Šiais mokslo metais mokykla taip pat pradėjo įgyvendinti užsienyje populiaria tapusią STEM strategiją. Jos esmė – orientacija į gamtos mokslus, matematiką, informacines technologijas. 

Nors, kaip teigia mokyklos direktorius Alfonsas Lietuvininkas, nemažai mokytojų turi labai aukštą kvalifikaciją, noras tobulėti jiems nedingsta. Būtent todėl mokykla nusprendė dalyvauti ir „Samsung Mokykla ateičiai“ programoje. Komandą sudaro naujovėms neatsispiriantys mokytojai: fizikė Rasa Kižienė, anglų kalbos mokytoja Dovilė Geležauskaitė Jaciūnienė, informacinių technologijų mokytojas Mindaugas Leskevičius ir direktorius Alfonsas Lietuvininkas. Šie mokytojai, kartu su programos mentore tapusia žurnaliste Rasa Tapiniene, šiuo metu darbuojasi prie skaitmeninių pokyčių mokykloje strategijos.