Idėjos įkvėpimui

Čia kviečiame jus pasidalinti įdomiomis idėjomis, užduotimis ir žaidimais, tinkamais naudoti pamokose. Sukurkite savo arba pasiūlykite jau žinomas ir naudojamas idėjas (jos gali būti pateiktos pačiomis įvairiausiomis formomis), kaip pritaikyti skaitmenines technologijas pamokose  Įdomiausias idėjas paskelbsime. Dalinkimės!

Lentelėje trumpai aprašykite idėją, kuria dalijatės. Jeigu tai internete prieinama nemokama aplikacija ar interneto svetainė, įrašykite tikslią nuorodą. Būtinai įrašykite teisingą savo vardą, pavardę ir tikslias pareigas, ypač jei esate pedagogas. Moksleivių prašome įrašyti tikslų savo amžių ir miesto bei mokyklos pavadinimą.

Paspaudus nuorodą “Prisegti”, galima pridėti dokumentą. Spauskite “Siųsti” ir jūsų idėja mus pasieks. Laukiame tik tokių užduočių ir mokymosi žaidimų, kuriems naudojamos skaitmeninės technologijos. Mūsų svetainėje bus skelbiamos tik reikalavimus atitinkančios įdomiausios idėjos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *