Atranka

Siekdama tobulinti mokytojų skaitmeninio raštingumo kompetenciją ir kurti mokyklose motyvuojančią, kūrybiškumą skatinančią mokymosi aplinką, kompanija „Samsung Electronics Baltics“ kviečia aktyvius Lietuvos mokytojus dalyvauti nemokamuose mokymuose „Samsung Mokykla ateičiai“.

40 mokytojų ir mokyklų vadovų iš 10 šalies mokyklų turės galimybę 5 mėnesius tobulinti skaitmeninio raštingumo, pokyčių valdymo įgūdžius, sužinos apie naujausius mokymo metodus bei kūrybingą jų taikymą pamokose.

Mokymų metu dalyviai turės parengti skaitmeninių pokyčių mokykloje projektą, kuriame reikės pateikti viziją, kaip spręsti mokyklos bendruomenei aktualią problemą, tobulinti mokymo procesą ir tokiu būdų pagerinti mokinių mokymosi rezultatus. Mokyklai, parengusiai reikšmingiausią poveikį turintį ir tvariausią projektą, bus skirtas 10 000 eurų vertės prizas „Samsung“ technologijoms įsigyti.

Paraišką dalyvauti mokymuose reikia pateikti iki birželio 15 d. Word ir PDF formatais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *