Mokymai

Mokymai pedagogams skirti skatinti kūrybišką ir šiuolaikišką mokymąsi Lietuvos mokyklose. Bendradarbiaujant su programa  „Renkuosi mokyti!“ ir vadovaujant jos lektoriams per 5 mėnesius 28 mokyklų komandos:

• Išbandys tinklaraščių kūrimo ir turinio pateikimo technines galimybes;  

• Susipažins su socialinės žiniasklaidos naudojimo galimybėmis mokykloje ir pamokose;

• Išmoks paįvairinti mokymo procesą naudodami videofilmus, nuotraukas ir animaciją; 

• Kurs informacinę grafiką ir išmoks ja naudotis;

• Išmoks naudotis prezentacijų kūrimo įrankiais ir susipažins su galimybėmis vizualizuoti informaciją.

Projekto metu mokyklų komandos susitiks su žinomais žmonėmis – savo sričių ekspertais, kurie paprastai ir nuoširdžiai papasakos apie savo darbus ir svarbiausius projektus, kuriems įgyvendinti buvo reikalingi geri skaitmeniniai gebėjimai! 

Daugiau informacijos apie mokymų turinį rasite mokymų programos apraše (43,0 KB)

Mokymai vyks 5 mėnesius – nuo 2014 m. rugpjūčio iki 2015 m. sausio (imtinai). Jie truks visą darbo dieną, 8 val., kartą per mėnesį, Vilniaus jėzuitų gimnazijoje (Didžioji g. 32, Vilnius). Kartą per mėnesį vyks ir internetiniai seminarai – mokyklų nuotolinės konsultacijos su lektoriumi, siekiant aptarti neaiškius klausimus. Pagal mokymo programą mokytojai turės daryti namų užduotis –  įgytas žinias įgyvendinti praktikoje. 

Daugiau informacijos apie mokymų eigą rasite programos nuostatuose. (72,5 KB)

Mokyklai, kurios mokytojų komanda įtikinamiausiai parodys, kaip  mokymosi procese pritaikyti technologijas, programos pabaigoje bus skirtas 10 000 eurų vertės prizas „Samsung“ technologijoms įsigyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *