Visa Tauragės „Aušros“ pagrindinė mokykla įsitraukusi į „Samsung Mokykla atečiai“ veiklą

Tauragės „Aušros“ pagrindinė mokykla „Samsung Mokykla ateičiai“ programoje nusprendė dalyvauti supratus, jog vien įsigyti technologijų mokyklai neužtenka. Svarbiausia mokėti jas tikslingai naudoti ugdymo procese. Būtent todėl mokykla pasiryžusi tobulinti skaitmeninio raštingumo kompetenciją, išmokti taikyti naujus mokymo(si) metodus. 

Komandą sudaro direktorė Snieguolė, pradinių klasių mokytoja Aušra, specialioji pedagogė Vaida bei infrmacinių technologijų mokytoja Irena. Komandos narėms technologijų taikymas mokykloje nėra svetimas, be to visos jos veda seminarus ir įvairius mokymus kitiems pedagogams. 

Nepaisant to, kad mokymuose dalyvaujančią komandą sudaro keturi pedagogai, į programos veiklą entuziastingai įsitraukia visi mokytojai. Visi jie prisideda ir prie programoje ruošiamo projekto, diskutuoja apie mokyklos problemas ir ieško sprendimo būdų. Siekti užsibrėžtų tikslų padeda ir mokyklos mentore programoje tapusi „Renkuosi mokyti!” vadovė Gabrielė Characiejienė. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *