Vilniaus Žemynos gimnazijoje – dėmesys vertybėms ir pasiekimams

Vilniaus Žemynos gimnazija yra viena iš mokyklų pirmūnių – ji patenka į geriausiųjų dešimtuką Vilniuje, pagal Valstybinių brandos egzaminų šimtukų skaičių. Tačiau ne vien mokslo rezultatai čia turi didelę reikšmę. Ši gimnazija – demokratinė mokykla, čia gyvuoja savivaldos  institucijos,  kuriose sprendžiami mokyklai aktualūs klausimai. Be to, čia gajus ir individualizuotas požiūris, leidžiantis maksimaliai išnaudoti kiekvieno bendruomenės nario potencialą. 

Direktorė Rūta Krasauskienė džiaugiasi, kad pasiekimų mokykla turi labai daug. Tai asocijuota UNESCO mokykla, dalyvauja tarptautiniame Baltijos jūros projekte. Pasigirti gali ir puikiais pasiekimais mokslo, meno ir sporto srityse. Nuolatinis siekis pirmauti skatina dalyvauti ir tokiose programose kaip, „Samsung Mokykla ateičiai“. 

Programos komandoje – entuziastingai nusiteikę pedagogai. Mokyklos direktorė R. Krasauskienė turi ilgametę vadovavimo gimnazijai  patirtį, skaito pranešimus įvairiose tarptautinėse ir šalies konferencijose, rašo straipsnius, veda autorinius seminarus. Miglė Parachnevičienė – chemijos mokytoja, suprantanti mokinius, žinanti jų poreikius ir ypač aktyviai taikanti informacines technologijas pamokose. Tomas Jurgutis – informacinių technologijų ir fizikos mokytojas, nuolat generuojantis idėjas ir gebantis sėkmingai jas įgyvendinti. Aistė Ignatavičienė – matematikos mokytoja – aktyvi ir iniciatyvi, daug dėmesio skirianti mokinių projektinei veiklai. Šiai komandai programos metu talkina mentorius koučingo specialistas Povilas Petrauskas. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *