Šiaulių Simono Daukanto gimnazija visada žingsniu priekyje

Šiaulių Simono Daukanto gimnazija – mokykla, galinti pasigirti tiek gabiais moksleiviais, tiek ir gerais mokytojais. Gimnazijos direktoriaus Vytauto Kantausko teigimu, mokykla visada stengiasi būti priekyje.

„Esame antroji bendrojo lavinimo mokykla Lietuvoje, sukūrusi nuotolinio visų dalykų mokymosi programas, kurias patvirtino Švietimo ministerija. Mūsų gimnazija taip pat viena pirmųjų respublikoje pradėjo organizuoti mokinių projektinių darbų konferencijas, turi įsirengusi biologijos laboratoriją, kur galima atlikti genetikos eksperimentus“, – vardijo direktorius.

Tuo tarpu noras tobulėti skaitmeninio raštingumo srityje mokyklos kolektyvą paskatino dalyvauti ir „Samsung Mokykla ateičiai“ programoje. Programos metu mokyklai atstovauja drąsiai iššūkius priimančių mokytojų komanda: fizikas Vidas Šukys – optimistas, turintis gerą humoro jausmą,  artistiškas, lietuvių kalbos mokytoja Lolita Narbutienė – žingeidi ir daug dėmesio skirianti saviugdai, informatikas Andrius Bukis – geranoriškas bei visada pasiruošęs padėti ir pats direktorius Vytautas Kantauskas – praktiškas ir aktyvus žmogus. Atliekant programos namų darbus ir rengiant skaitmeninių pokyčių projektą mokykloje, šiam kolektyvui padeda mentorius organizacijų valdymo ir tobulinimo kompanijos „Grand Partners“ konsultantas Edvinas Raklevičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *