Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijoje – gimsta inovatyvios idėjos

Juozo Tūbelio progimnazija – viena iš didžiausių mokyklų Rokiškio rajone. Joje mokosi gerokai virš 700 moksleivių. Mokyklos mokytojai progimnaziją vadina inovatyvia, o direktorių tikrą naujovių entuziastą. Būtent todėl dalyvavimas skaitmeniniuose mokymuose „Samsung Mokykla ateičiai“ atrodo toks įdomus ir naudingas. 

Šiuo metu be dalyvavimo programoje progimnazija daug dėmesio skiria robotikai – įsigyjo robotų komplektus pradinukų bei vyresniųjų klasių mokiniams, vykdo su robotika susijusius pedagogų apmokymus. Direktorius skatina moksleivius domėtis robotų konstravimu ir programavimu. 

Programoje dalyvaujančią mokytojų komandą sudaro direktorius Zenonas Pošiūnas, informacinių technologijų mokytoja Vilma Krasauskaitė, istorijos mokytoja Limina Kraskauskienė ir anglų kalbos mokytojas Ovidijus Freitakas. Šie pedagogai skųstis entuziazmo trūkumu neturėtų –  nuolat domisi naujovėmis ir stengiasi jas pritaikyti mokymo procese. Skaitmeninių pokyčių projektą mokykloje formuoti padeda „Samsung Mokykla ateičiai“ mentorius elektroninės komunikacijos, technologijų ir rinkodaros ekspertas Džiugas Paršonis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *