Raseinių Šaltinio progimnazija – sportiška, jauki ir pasirengusi naujovėms

Raseinių Šaltinio progimnazija didžiuojasi savo vertybėmis bei pasiekimais. Svarbiausiomis vertybėmis čia laikomos fizinė ir dvasinė sveikata, šeimos saugumas, vidinė harmonija, gabumai ir atsakingumas. Ryškiausi mokyklos pasiekimai – sporto srityje. Progimnazijoje sportinė veikla labai gerai išplėtota. To rezultatas – daugumoje sporto varžybų nuolat užimamos prizinės vietos. Kaip teigia progimnazijos pavaduotoja J. Stankaitienė, sporto srityje rajone jiems nėra lygių.

Pedagogų kolektyvas taip pat džiaugiasi ypatingu ryšiu su mokslus jau baigusiais mokiniais. Šie žmonės ne tik atveda čia mokytis savo vaikus, tačiau ir patys aktyviai dalyvauja įvairiose progimnazijos veiklose. Pavyzdžiui, prieš metus vykusį mokyklos 25 metų jubiliejų padėjo organizuoti ir jame dalyvavo didžioji dalis  mokyklą baigusiųjų. Kaip teigia direktorės pavaduotoja, stiprų ryšį su besimokančiais ir pabaigusiais mokyklą padeda palaikyti mokyklos atvirumas ir svetinga atmosfera. 

„Samsung Mokykla ateičiai“ programos metu mokyklai atstovauja direktorė Vaiva Zubrickienė, matematikos mokytoja Reda Stulgytė, anglų ir pradinių klasių mokytoja Ilona Zybartė bei gamtos mokytoja Jolanta Stankaitienė. Visos pedagogės išsiskiria žingeidumu technologijų srityje ir dideliu noru jas naudoti pamokose. Rengiant programos metu komandai užduodamus namų darbus bei formuojant skaitmeninių pokyčių mokykloje projektą, šiems pedagogams talkininkauja verslininkas Aivaras Laukaitis. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *