Indrė Mateliūnaitė: gyvenime svarbiausia judėjimas!

Esu Indrė Mateliūnaitė, Renkuosi mokyti! mokytoja, programos „Samsung Mokykla ateičiai“ lektorė. Vilniaus universitete įgijau ekonomikos bakalauro laipsnį o  ISM vadybos ir ekonomikos universitete baigiau vadybos magistro studijas. Mėgstu muziką, niekada nepraleidžiu progos padainuoti, ypač lietuvių liaudies dainas. Su malonumu įsitraukiu į įvairias kūrybinių gebėjimų reikalaujančias veiklas, o pasiruošimas pamokoms kaip tik tai ir yra.

Esu informacinių technologijų ir ekonomikos mokytoja. Mokytojo darbe mane labiausiai žavi niekada nepasikartojančios situacijos, galimybė matyti kitų progresą ir žinoti, kad prie to prisidėjai. Ši veikla nėra tik mokymasis iš knygų.

Šiuolaikinėje mokykloje vis svarbesnės tampa informacinės komunikacinės technologijos. Šiandien reikia atrasti joms tinkamiausią vietą mūsų mokyklose. Todėl labai džiaugiuosi galėdama būti programos „Samsung Mokykla ateičiai“ lektore ir prisidėti prie mokyklose vykstančių pokyčių.

Kadaise buvau mokinio kėdėje, po to mokytojo, o dabar mano gyvenime dar viena unikali patirtis – pasidalinti savo žiniomis su tais, kurie ir toliau ugdo jaunąją kartą. Tai prasminga veikla, mokymų metu mes siekiame padrąsinti pedagogus mokytis naujovių, atnešti jas į Lietuvos mokyklas, norime paskatinti tai daryti atsakingai, sąmoningai, atsižvelgiant į unikalius kiekvienos ugdymo įstaigos poreikius ir siekius.

O mokytojo darbas išties įdomus, jame dažnai pasitaiko linksmų nutikimų. Vienu iš jų pasidalinsiu. 

Kartą per informacinių technologijų pamoką penktokas klausia:

– Mokytoja, ar galėčiau aš į Google suvesti raides S E X?

Automatiškai atsakau: 

– Galėtum, o kodėl gi ne… 

– Tikrai?!

Ir tada pamatau prieš save 30 besišypsančių akių, o dvi ypač, nes šios buvo pokšto mokytojai autoriaus 🙂 Visi pasijuokėme ir nusprendėme šio žodžio nevesti, bet man tai buvo įsimintina pamoka, jog mokykloje budrumo prarasti negalima nė sekundei.

Kiekvienam mokytojui patarčiau stengtis, kad tai, ką veikia su mokiniais, būtų įdomu ir jam pačiam. Todėl niekada nesustokite kurti, judėti, ieškoti, tobulėti, nes visi žinom, kas atsitinka su stovinčiu vandeniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *